Starszy Specjalista ds Rozwoju Pracowników

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Kraków

Data ważności:

11 marca 2017 (zostało 49 dni)

Numer referencyjny:

43139

Kategoria:

HR, kadry i płace

Rodzaj pracy:

Praca stała

Liczba wakatów:

1

Kontakt:

Patrycja Bańczak +48 12 390 66 77, 605 306 407

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja procesów w obszarach: rozwój pracowników, budowanie planów sukcesji, ocena kompetencji, adaptacja pracowników
  • Prowadzenie projektów z obszaru HR
  • Planowanie zatrudnienia
  • Prowadzenie oraz współpraca w projektach rekrutacyjnych
  • Współpraca w procesie szkolenia pracowników
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz z obszaru HR
  • Współpraca w procesie budowania wizerunku pracodawcy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, socjologia, zasoby ludzkie, ekonomia lub pokrewne)
  • Minimum 5-letnie poparte sukcesami doświadczenie w projektach HR takich jak: rozwój talentów, badanie potrzeb i organizacja szkoleń, rekrutacja (preferowana branża motoryzacyjna)
  • Umiejętność budowania i utrzymywania partnerskich relacji w biznesie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja w środowisku międzynarodowym) - warunek konieczny
  • Przynajmniej podstawowy poziom wiedzy z prawa pracy
  • Komunikatywność i orientacja na klienta wewnętrznego, nastawienie na cel, skuteczność w działaniu
  • Inicjatywa, duże zdolności organizacyjne
  • Entuzjazm, sumienność i dokładność
  • Znajomość pakietu Ms Office (w szczególności programów Ms Excel, Ms Power Point)

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca pełna wyzwań zawodowych
  • Przyjazna atmosferę w pracy sprzyjającą samorealizacji i rozwojowi zawodowemu
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitowy
  • Możliwość korzystania ze szkoleń językowych
  • Miejsce Pracy: Niepołomice

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)