praktykant/-ka w zespole rekrutacji

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Warszawa

Data ważności:

11 marca 2017 (zostało 14 dni)

Numer referencyjny:

24521

Kategoria:

HR, kadry i płace

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

5

Kontakt:

Iwona Polak 22 274 13 21

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Holding nv jest jedną z największych firm doradztwa personalnego na świecie. Systematycznie rozbudowuje swoją strukturę i aktualnie prowadzi działalność w ponad 40 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku, posiadamy biura w ponad 60 lokalizacjach. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR. Codziennie wspieramy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji, zatrudnienia i rozwoju pracowników, naliczania wynagrodzeń i innych aspektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.
Naszą dewizą jest Good to know you – daj się nam poznać i Ty!

Aktualnie dla naszego biura w Warszawie centrum aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami
  • uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych
  • wyszukiwanie kandydatów z bazy danych na podstawie opisu stanowiska
  • pomoc w przygotowywaniu profili Kandydatów
  • bieżące prace administracyjno-biurowe
Oczekiwania:
  • otwartość na pracę z ludźmi i nowe wyzwania
  • chęci rozwijania się w obszarze rekrutacji i kontakcie z klientem
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • entuzjastyczne podejści kandydatówe do i współpracowników
Oferta:
  • bardzo fajną atmosferę i możliwość zdobycia cennego doświadczenia w selekcji i rekrutacji kandydatów

  • możliwość podjęcia współpracy po okresie praktyk
  • przyjemne środowisko pracy
  • praktyki są bezpłatne na okres min 2 a max. 3 miesięcy

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)