Specjalista IT

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Lublin

Data ważności:

12 marca 2017 (zostało 48 dni)

Numer referencyjny:

37569

Kategoria:

IT & Telecom

Rodzaj pracy:

Praca stała

Liczba wakatów:

1

Kontakt:

Elżbieta Fraś 695-951-831

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego klienta, z branży produkcji materiałów budowlanych w Lublinie, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • rozwiązywanie problemów w działaniu systemu ERP przy współpracy z centralnym działem IT w Belgii
  • przygotowanie i procesowanie wniosków o modyfikacje oprogramowania zgłaszane do centrali IT w Belgii
  • poprawa pojawiających się błędów i niespójności w zasobach danych systemowych
  • definiowanie nowych produktów w systemie ERP czyli głównie tworzenie indeksów materiałowych itp.
  • przygotowywanie raportów i analiz wg zapotrzebowania zgłaszanego przez użytkowników
  • wsparcie użytkowników końcowych
  • serwis sprzętu i oprogramowania
  • gotowość do pełnienia telefonicznych dyżurów w systemie rotacyjnym wraz z pozostałymi członkami zespołu – godziny do odbioru
Oczekiwania:
  • dobra znajomość SQL poparta doświadczeniem;
  • ogólna znajomość technologii bazodanowych IBM DB2, MS SQL, Oracle lub mySQL;
  • znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows, w tym systemów serwerowych.
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • MS Excel
  • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP lub podobnym
Oferta:
  • możliwość pogłębiania znajomości angielskiego w formie kursów w firmie
  • nauka przez pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • umowa o pracę

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)