Junior Salesforce Developer

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Warsaw

Data ważności:

12 marca 2017 (zostało 48 dni)

Numer referencyjny:

41980

Kategoria:

IT & Telecom

Rodzaj pracy:

Praca stała

Liczba wakatów:

3

Kontakt:

Ewelina Czarnecka +48 22 274 11 96

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • budowa aplikacji mobilnych i aplikacji w chmurze na platformie Salesforce 1
  • projektowanie rozwiązań IT
  • modyfikacja i rozbudowa platformy Salesforce
  • integracja platformy z innymi systemami
Oczekiwania:
  • 1-3 lata doświadczenia komercyjnego lub niekomercyjnego w programowaniu w Javie (ew. innym języku obiektowym)
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • mile widziana znajomość SOAP i REST
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • pozytywna energia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie systemami salseforce
Oferta:
  • możliwość uzyskania finansowanego przez firmę certyfikatu Salesforce
  • liczne szkolenia wewnętrzne
  • umowa o pracę lub B2B
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta multispory
  • praca w centrum Warszawy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • eventy i imprezy integracyjne
  • praca w przyjaznym zespole
  • możliwość kariery jako Salesforce Developer

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)