stażysta w zespole rekrutacji finansowych

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Warszawa

Data ważności:

12 marca 2017 (zostało 48 dni)

Numer referencyjny:

37817

Kategoria:

HR, kadry i płace

Rodzaj pracy:

Praca stała

Liczba wakatów:

1

Kontakt:

Anna Wańska

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Randstad Finance Professionals do swojego zespołu poszukuje osoby chętnej na praktyki

Zakres obowiązków:
  • wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych z obszaru finansów i księgowości
  • przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych i weryfikacja nadesłanych aplikacji
  • prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami
  • uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych
  • wyszukiwanie kandydatów z bazy danych na podstawie opisu stanowiska
  • pomoc w przygotowywaniu profili kandydatów
  • bieżące prace administracyjno-biurowe
Oczekiwania:
  • pełna dyspozycyjność (40 godzin w tygodniu)
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji mile widziane
  • otwartość na pracę z ludźmi i nowe wyzwania
  • chęć rozwijania się w obszarze rekrutacji
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
Oferta:
  • nabycie doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • płatny staż (umowa zlecenie)
  • możliwość pracy w międzynarodowej korporacji
  • przyjemne środowisko pracy i miła atmosfera
  • po zakończeniu stażu możliwość kontynuowania współpracy w strukturach firmy

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)