pracownik kontroli procesu stabilne zatrudnienie

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Poznań

Data ważności:

20 kwietnia 2017 (zostało 21 dni)

Numer referencyjny:

24967

Kategoria:

Praca fizyczna

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

3

Kontakt:

Natalia Zaręba 48 61 849 54 31/ 501 324 843

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska (nr rej. 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy zaangażowanych i chętnych od zaraz osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac przygotowawczych i pomocniczych w przydzielonym obszarze, wsparcie pracy wydziału
  • kontrola temperatury i PH wyrobów gotowych i surowców wykorzystywanych do produkcji
  • kontrola masy netto wyrobów gotowych i surowca rybnego
  • sprawdzanie zgodności opakowań  i oznaczeń wyrobów gotowych
  • drukowanie etykiet, kalibracja wag i prowadzenie rejestru materiałów szklanych i tworzyw sztucznych
Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie - mile widziany profil spożywczy
  • doświadczenie w branży spożywczej
  • książeczka sanepid - wymóg konieczny
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale jakości

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia na stałe)
  • stabilizacja zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • praca w międzynarodowej firmie

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)