co u nas słychać? agencja pracy na co dzień

program talentowy

W czerwcu rozpoczęliśmy już czwartą edycję naszego programu talentowego, do którego zaprosiliśmy 29 specjalistów oraz 7 managerów.

randstad challenge

Tradycyjnie już, za nami kolejna edycja sportowych zmagań w szczytnym celu. W piątej edycji spaliliśmy aż 673 282 kalorii a wszystko po to, aby po raz kolejny móc wesprzeć finansowo Natalkę w walce z trudną chorobą. W grupie siła!

dzień dziecka

Dzieci naszych pracowników bawiły się z nami w siedmiu lokalizacjach Randstad w całej Polsce. Dzieci miały okazje wziąć udział w zabawie ekologicznej. Podczas tego specjalnego dnia nie zabrakło innych zabaw, konkursów i pyszności. 

zakończenie programu talentowego

W maju miało miejsce uroczyste zakończenie III edycji programu talentowego. Był czas na rozmowy o rozwoju oraz podsumowanie wielu miesięcy aktywności.

pracownik roku 2018

Każdego roku, wybieramy szczególną osobę, która jest wzorem do naśladowania dla innych pracowników. Poznaliśmy już kto w tym roku otrzymał zaszczytny tytuł. Nagroda to wycieczka w dowolne miejsce na świecie.

konkurs świąteczny

W tym roku zadaniem w konkursie świątecznym było przygotowanie świątecznego swetra. Zgłosiły się aż 32 zespoły. Nagrodzona kreacja ogrzała aż 7 osób!