co u nas słychać? agencja pracy na co dzień

5 edycja programu talentowego

We wrześniu ruszyła 5 edycja programu talentowego w Randstad, całość programu odbywać się będzie online. Przez najbliższy rok naszych 32 pracowników będzie rozwijało swoje kompetencje biorąc udział w dedykowanych im aktywnościach.

english challenge

Podczas kiedy większość czasu spędzamy w domach, jako firma postanowiliśmy promować naukę języka angielskiego. Dlatego zorganizowaliśmy konkurs zespołowy dla pracowników na naszej platformie językowej! 3 najaktywniejsze zespoły zdobyły nagrody wspierające ich dalszą naukę! :)

konkurs pracownik

Przez pandemię w tym roku Pracownika Roku 2019 przestawiliśmy dopiero w czerwcu.. ale niespodzianką było, że tytuł Pracownika roku 2019 zdobyły 2 osoby! Gratulujemy!

randstad challenge - winter edition

W te ferie ruszyliśmy po raz siódmy z naszą akcją sportową w szczytnym celu. Tym razem spaliliśmy aż 705 695 kalorii a wszystko po to, aby po raz kolejny móc wesprzeć finansowo potrzebującą osobę. W grupie siła!

konkurs świąteczny

W tym roku zadaniem w konkursie świątecznym było zadbanie o magiczny nastrój w biurze. Biura przystroiło aż 40 zespołów z całej Polski!

warsztaty human forward

Jak co roku zorganizowaliśmy całodniowe warsztaty dla wszystkich pracowników. Był czas na podzielenie się dobrymi praktykami i inspirujące rozmowy