co u nas słychać? agencja pracy na co dzień

randstad challenge - winter edition

W te ferie ruszyliśmy po raz siódmy z naszą akcją sportową w szczytnym celu. Tym razem spaliliśmy aż 705 695 kalorii a wszystko po to, aby po raz kolejny móc wesprzeć finansowo potrzebującą osobę. W grupie siła!

konkurs świąteczny

W tym roku zadaniem w konkursie świątecznym było zadbanie o magiczny nastrój w biurze. Biura przystroiło aż 40 zespołów z całej Polski!

warsztaty human forward

Jak co roku zorganizowaliśmy całodniowe warsztaty dla wszystkich pracowników. Był czas na podzielenie się dobrymi praktykami i inspirujące rozmowy

program talentowy

W czerwcu rozpoczęliśmy już czwartą edycję naszego programu talentowego, do którego zaprosiliśmy 29 specjalistów oraz 7 managerów. Przed nimi 11 miesięcy aktywności rozwojowych.

dzień dziecka

Dzieci naszych pracowników bawiły się z nami w siedmiu lokalizacjach Randstad w całej Polsce. Dzieci miały okazje wziąć udział w zabawie ekologicznej. Podczas tego specjalnego dnia nie zabrakło innych zabaw, konkursów i pyszności. 

zakończenie programu talentowego

W maju miało miejsce uroczyste zakończenie III edycji programu talentowego. Był czas na rozmowy o rozwoju oraz podsumowanie wielu miesięcy aktywności.