moja historia pracy w randstad.

Iwona Polak

branch manager

w randstad od 2009 roku

poznaj historię Iwony

 • jak przebiega Twoja kariera w randstad?

  To dość zabawna historia, gdyż kończąc studia socjologiczne nie wiedziałam jeszcze w jakim obszarze chce się rozwijać. Wiedziałam jedynie, że chcę pracować z ludźmi, w miejscu gdzie będę miała dużo wyzwań.

  W 2009 roku dostałam ofertę pracy jako konsultant w biurze randstad w Garwolinie, gdzie rekrutowałam kandydatów na stanowiska niższego szczebla. Dość szybko ówczesna menedżerka biura zauważyła mój potencjał sprzedażowy, dzięki czemu zaczęłam sprzedawać usługi randstad na lokalnym rynku.

  Z czasem zostało mi zaproponowane stanowisko sprzedażowe w samej centrali w Warszawie. To był strzał w 10 ☺ Dużo wyzwań, ambitne projekty rekrutacyjne, zupełnie inny rynek i dużo możliwości na sprzedaż naszych usług do klientów. Po powrocie z urlopu macierzyńskiego nabrałam nowej motywacji do pracy, co w bardzo krótkim czasie przełożyło się na duże sukcesy zarówno rekrutacyjne jak i sprzedażowe. Te wszystkie składowe sprawiły, że latem 2016 r. zostałam wytypowana do bardzo elitarnej grupy talentów randstad, w której miałam przyjemność min. uczyć się jak zarządzać ludźmi. Finalnie od 1 stycznia 2017 mam możliwość wykorzystywania tej wiedzy w praktyce jako manager oddziału Warszawa Centrum.

 • 3 powody, dla których pracujesz w randstad?

  Fantastyczni ludzie z nietuzinkową osobowością, realne możliwości awansowania, wiele ciekawych wyzwań oraz bardzo duża samodzielność na stanowisku pracy.

 • Twoje pierwsze skojarzenia związane z randstad?

  Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług ☺

 • jacy ludzie pracują w randstad? Jakie cechy posiadają ludzie z teamu randstad?

  Ludzie w randstad to bardzo entuzjastyczne i kreatywne osoby, pełne energii, optymizmu, pozytywnego nastawienia do świata. Cechuje nas profesjonalizm i  ponadprzeciętne zaangażowanie w to co robimy. Zawsze nam mało, bo rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki … na cuda nasi klienci muszą poczekać 2-3 dni robocze ☺

 • co w Twojej pracy sprawia, że chce Ci się rano wstawać z łóżka?

  Zespół, w którym pracuje i przełożona. Moja szefowa daje dużo wsparcia, obiektywnie ocenia pracę i stawia ambitne cele. Ponadto w randstad każdy dzień jest jedną wielką niewiadomą i tylko ode mnie zależy jak sprostam tym wyzwaniom.  

 • jakiej rady udzieliłabyś tym, którzy chcą dołączyć do randstad?

  Jeżeli jesteś ambitny i lubisz pracę z nietuzinkowymi ludźmi to randstad jest zdecydowanie dla Ciebie.
   

 • najzabawniejsza sytuacja, która spotkała Cię w randstad to?

  Pamiętam, jak osobiście podwiozłam kandydatkę na spotkanie z naszym kluczowym klientem. Dzięki mojej pomocy oraz za sprawą jej uroku i kompetencji oczarowała samego Dyrektora Operacyjnego i dostała ofertę pracy. Za taką właśnie proaktywność i ponadprzeciętne zaangażowanie w pełnione obowiązki dostałam w 2011 roku od zarządu randstad wyróżnienie w konkursie na Pracownika Roku.

   

 • jak czujesz się w zespole i firmie?

  Bardzo spełniona i doceniona. Mam poczucie, że moja praca realnie przekłada się na zadowolenie naszych klientów i pozycję randstad na rynku.

 • jaką wartość ma dla Ciebie praca w randstad

  Zaspokaja moje wciąż wygórowane ambicje, aby każdego dnia być coraz lepszą.