moja historia pracy w randstad.

Katarzyna Horzela

team leader

w Randstad od 2011 roku

poznaj historię Kasi

 • jak przebiega Twoja kariera w randstad?

  Z randstad związana jestem od 2011 roku. Moja kariera rozpoczęła się w dziale pracy tymczasowej. Jako konsultant odpowiadałam za rekrutację pracowników tymczasowych i sprzedaż usług naszej firmy. Po roku przeszłam do działu rekrutacji stałych, w którym jestem do dnia dzisiejszego. W dziale rekrutacji stałych zajmujemy się rekrutacją specjalistów i menadżerów w różnych branżach oraz sprzedażą usług rekrutacyjnych. W trakcie mojej pracy w dziale rekrutacji stałych miałam możliwość udziału w różnych ogólnopolskich projektach, a także brałam udział w development center, w wyniku którego awansowałam na starszego konsultanta. Od 2 lat jestem team leaderem. Koordynuję pracę kilkuosobowego zespołu, wraz z którym rozwijamy rynek śląski.

 • 3 powody, dla których pracujesz w randstad?

  W randstad nie można się nudzić, każdy dzień wygląda inaczej, mamy różnorodne obowiązki. Firma docenia zaangażowanych pracowników i daje możliwość rozwinięcia skrzydeł. Duży wpływ mają również bezpośredni współpracownicy, dzięki którym praca nabiera ogromnej wartości.


   

 • Twoje pierwsze skojarzenia związane z randstad?

  Korporacja z ludzką twarzą.
   

 • jacy ludzie pracują w randstad? Jakie cechy posiadają ludzie z teamu randstad?

  Z pewnością ludzie otwarci, wielozadaniowi, posiadający ogromną energię i chęć rozwoju.
   

 • co w Twojej pracy sprawia, że chce Ci się rano wstawać z łóżka?

  Zespół i bardzo dobra atmosfera pracy. Cieszy mnie też fakt, że nie zawsze mogę przewidzieć jak mój dzień się potoczy. Monotonia nam nie grozi ;-)

 • jakiej rady udzieliłabyś tym, którzy chcą dołączyć do randstad?

  Dużo osób obawia się sprzedaży, więc radziłabym otworzyć się na nowe doświadczenia w tym obszarze. Praca z klientami, możliwość kontaktu z bieżącym rynkiem pracy jest ogromną wartością dodaną. W pewnym momencie działania sprzedażowe stają się naturalną częścią pracy.

 • najzabawniejsza sytuacja, która spotkała Cię w randstad to?

  Trudno przytoczyć taką sytuację, ponieważ przez 6 lat spędzonych z tak pozytywnymi ludźmi, zabawnych sytuacji było wiele. 

 • jak czujesz się w zespole i firmie?

  Czuję się bardzo dobrze i swobodnie. Zespół jest nastawiony na pomoc i współpracę. Dla nas ważna jest dobra atmosfera.

 • jaką wartość ma dla Ciebie praca w randstad

  Największą wartością jest fakt, że wpływam na rynek pracy, poprzez docieranie do najlepszych kandydatów, pomagając jednocześnie rozwiązać problemy naszym klientom. To dobrze dopasowani pracownicy wpływają na sukces danej firmy, a to my tych ludzi rekrutujemy :)