branch manager professionals / kierownik oddziału, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta lisowska+48 723720437
numer referencyjny
/10/02/2021/ML - 67889

opis stanowiska

W Randstad koncentrujemy uwagę na człowieku. Staramy się osiągać doskonałość w tym, co robimy. Z odwagą stawiamy kroki ku przyszłości, wspierając swoje działania nowymi technologiami, nie zapominając o pierwiastku ludzkim. Nieustannie się uczymy, by wyznaczać kierunek w branży i z sukcesem budować trwałe relacje.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do grona managerów Randstad :)

oferujemy

  • zarządzanie oddziałem, w którym pracują doświadczeni konsultanci
  • umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • atrakcyjny system premiowy
  • samochód służbowy
  • szkolenia managerskie i rozwojowe
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, studiów podyplomowych, abonament Legimi)

zadania

  • zarządzanie, motywowanie i coaching kilkuosobowego zespołu
  • określanie i realizowanie strategii sprzedaży na rynku lokalnym
  • budowanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi klientami
  • monitorowanie i ocena wyników osiąganych przez pracowników
  • odpowiedzialność za tworzenie i realizację rocznego planu operacyjnego oddziału
  • kształtowanie wizerunku firmy poprzez uczestnictwo w konferencjach oraz wydarzeniach branżowych

oczekujemy

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego - w mowie i piśmie
  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą usług B2B - planowaniu działań handlowych i zarządzaniu relacjami z kluczowymi klientami
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacji stałych lub tymczasowych
  • prawa jazdy kat. B
  • wykształcenia wyższego
  • gotowości do podejmowania wyzwań, brania odpowiedzialności oraz kreatywności