branch manager/kierownik oddziału, toruń

lokalizacja
toruń, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna wertenstein-żuławska+48 695771029
numer referencyjny
/184/11/2019/AW - 61430

opis stanowiska

W Randstad koncentrujemy uwagę na człowieku. Staramy się osiągać doskonałość w tym, co robimy. Z odwagą stawiamy kroki ku przyszłości, wspierając swoje działania nowymi technologiami, nie zapominając o pierwiastku ludzkim. Nieustannie się uczymy, by wyznaczać kierunek w branży i z sukcesem budować trwałe relacje.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do grona managerów Randstad :)

oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm rekrutacyjnych o rozpoznawalnej marce dla pracodawców i pracowników
  • zarządzanie dobrze prosperującym oddziałem o uznanej pozycji na lokalnym rynku
  • atrakcyjny system premiowy
  • samochód służbowy
  • szkolenia managerskie i rozwojowe
  • pakiet socjalny

zadania

  • określanie i realizowanie strategii sprzedaży na rynku lokalnym
  • aktywna sprzedaż usług pracy tymczasowej
  • budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami
  • zarządzanie, motywowanie i coaching kilkuosobowego zespołu
  • monitorowanie i ocena wyników osiąganych przez pracowników
  • odpowiedzialność za tworzenie i realizację rocznego planu operacyjnego oddziału
  • kształtowanie wizerunku firmy poprzez uczestnictwo w konferencjach oraz wydarzeniach branżowych

oczekujemy

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą usług B2B - planowaniu działań handlowych i zarządzaniu relacjami z kluczowymi klientami
  • doświadczenia w zarządzaniu lub koordynacji zespołu pracowników
  • mile widziane doświadczenie w branży HR i wiedza branżowa nt. rekrutacji, selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub chęci nauki
  • prawa jazdy kat. B
  • wykształcenia wyższego
  • gotowości do podejmowania wyzwań, brania odpowiedzialności oraz kreatywności