hr business partner, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/490/11/2020/AR - 66867

opis stanowiska

Aktualnie do naszego wewnętrznego działu HR w Randstad Polska poszukujemy HR Business Partnera. Dołącz do nas i bądź wsparciem dla naszych managerów oraz pracowników.

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony na okres 1,5 roku
  • premie co pół roku
  • elastyczny czas pracy (zaczynasz między 8:00 - 9:00)
  • możliwość częściowej pracy z domu ( obecnie pracujemy głownie z domu, ale 1-2 w tygodniu pracy zdalnej to u nas standard)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • opieka medyczna
  • karta sportowa

zadania

  • bieżące wsparcie kadry menedżerskiej
  • doradztwo dotyczące tworzenia optymalnych struktur personalnych
  • identyfikowanie i pomaganie w rozwiązaniu trudnych sytuacji
  • realizacja działań wspierających efektywność pracowników i zespołów
  • podejmowanie działań wzmacniających zaangażowanie pracowników
  • kształtowanie i realizacja procesu ocen pracowniczych;
  • kształtowanie wdrażanie zasad awansów i promocji
  • udział w zarządzaniu wynagrodzeniami i benefitami
  • dbanie o komunikację wewnętrzną oraz przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki HR
  • monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników HR (w tym rotacja pracowników)

oczekujemy

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze General HR
  • umiejętności współpracy z kadrą menedżerską
  • dojrzałości biznesowej; zorientowania na rezultaty; odpowiedzialności, zaangażowania
  • umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • umiejętności zarządzania zmianą
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum bardzo dobrym (min. B2)
  • dostępności do podróży służbowych – w późniejszej perspektywie