it recruitment specialist, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/555/06/2019/AR - 59272

opis stanowiska

Dołącz do zespołu Randstad Professionals na śląsku oraz rozwijaj obszar rekrutacji IT dla naszych klientów!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę, bez okresu próbnego
  • opiekę medyczną, kartę sportową
  • jasny system premiowy umożliwiający osiąganie premii co miesiąc
  • szkolenia wprowadzające, doszkalające ( akademia rekrutacji, akademia sprzedaży, Sandler, kompetencje miękkie)
  • możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach ogólnofirmowych
  • możliwość udziału w różnych projektach ogólnofirmowych, konkursach
  • dofinansowanie do nauki ( studia podyplomowe, nauka języka)
  • szansę na objęcia dodatkowych ról takich tak: buddy, audytor wewnętrzny, key user, trener.

zadania

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/na za:

  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska z obszaru IT
  • opiekę nad klientami przy realizacji rekrutacji
  • raportowanie, praca na systemie ATS oraz CRM

W zależności od Twojego doświadczenia oraz zainteresowań, możesz się rozwijać jako rekruter IT bądź konsultant odpowiedzialny także za działania sprzedażowe.

oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze rekrutacji IT
  • mile widziane doświadczenia w sprzedaży B2B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawa jazdy kat. B
  • samodzielności