junior recruitment specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/619/10/2018/AR - 54758

opis stanowiska

Poszukujesz możliwości rozwoju w rekrutacji ? Do you speak english? Ważna jest dla Ciebie praca w dynamicznym środowisku, przy ciekawych projektach? Dołącz do Randstad Professionals i rozwijaj się w obszarze specjalistycznych rekrutacji.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • odpowiednie wdrożenie w obszar rekrutacji na stanowiska finansowo-księgowe
  • świadczenia pozapłacowe ( dofinansowania do nauki, opieka medyczna, karta sportowa itp.)
  • szkolenia z kolejnych poziomów wtajemniczenia w obszarze rekrutacji ( od postaw do wywiadu kompetencyjnego)
  • dobrą kawę a dodatkowo gorącą czekoladę w poniedziałki
  • pracę w zgranym zespole
  • dobrą lokalizację biura
  • możliwość współpracy z międzynarodowymi klientami

zadania

  • rekrutacja kandydatów na stanowiska finansowe z językami obcymi
  • aktywne poszukiwanie kandydatów w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • wywiady telefoniczne oraz spotkania z kandydatami
  • raportowanie
  • udział w budowaniu relacji z klientami

oczekujemy

Szukamu właśnie Ciebie jeśli:

  • bardzo dobrze znasz język angielski
  • miałeś/aś już styczność z rekrutacją na stażach / praktykach / pracy
  • wiesz co to direct search i wiesz do czego służy Linkedin
  • chcesz się rozwijać w obszarze specjalistycznych rekrutacji
  • jesteś kreatywną, samodzielną osobą
  • nie straszne Ci raportowanie i praca na systemach
  • masz poczucie humoru, jesteś otwarty/a na nowych ludzi