konsultant ds. pracowników tymczasowych, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

milena pikus-nowicka+48 667885856
numer referencyjny
/69/12/2018/MP - 55500

opis stanowiska

Poszukujemy osoby do naszego biura na terenie Bydgoszczy.

Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś!

Czekamy na Twoją aplikację.

oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy
  • uczestnictwo w realizacji ciekawego projektu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie oraz atrakcyjną premię, która jest wypłacana co kwartał
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • pakiet benefitów poza płacowych (bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, itp.)
  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz z zakresu rekrutacji i rozwoju kompetencji miękkich
  • możliwości rozwoju w ramach struktury

zadania

  • samodzielnie rekrutacje pracowników tymczasowych na stanowiska produkcyjne oraz specjalistyczne
  • utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami, kandydatami oraz klientem
  • przygotowywanie danych/zestawień
  • praca w systemie SAP oraz w innych systemach wspierających naszą codzienną pracę, np. proces rekrutacji

oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze rekrutacji bądź obsłudze klienta
  • min. podstawową znajomość programu Excel
  • chęci rozwoju w branży HR
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • umiejętności wyznaczania priorytetów
  • zaangażowania i energicznego działania w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy