konsultant ds. rekrutacji pracowników tymczasowych, pruszków

lokalizacja
pruszków, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

artur małkiewicz+48 501333499
numer referencyjny
/408/08/2020/AM - 65210

opis stanowiska

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmienia na lepsze życie ludzi?

Zostań konsultantem Randstad i pomagaj budować kariery zawodowe pracownikom na rynku pracy w Polsce.

Aktualnie do Randstad Polska poszukujemy osoby na stanowisko:

konsultant ds. rekrutacji tymczasowych

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa);
  • dostęp do platformy benefitowej Randstad Plus, możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego;
  • możliwość szkoleń z zakresu rekrutacji i kompetencji miękkich;
  • szansa na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej;
  • premie raz na kwartał.

zadania

  • rekrutacja pracowników na stanowiska produkcyjne;
  • zarządzanie administracją personalną;
  • obsługa klienta;
  • raportowanie.

oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze klienta;
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • asertywność, dokładność, samodzielność;
  • prawo jazdy – czynne;
  • mile widziana znajomość programu SAP oraz dobra znajomość programu Excel.

Jeśli jesteś zainteresowany/a , wyślij nam swoją aplikację poprzez przycisk "Aplikuj"

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.