konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji specjalistycznych, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi

kontakt w randstad

żaneta musiał+48 693503233
numer referencyjny
/576/10/2018/ŻM - 54732

opis stanowiska

Wiesz jak budować profesjonalne relacje z klientami? Interesuje Ciebie rozwój w kierunku rekrutacji specjalistycznej? W Randstad Professionals pracujemy w wyspecjalizowanych zespołach w obszarach: finanse, inżynieria, IT, ssc/bpo, sales&marketing., logistyka i zakupy.

Obecnie poszukujemy do Randstad Professionals konsultanta ds. sprzedaży i rekrutacji.

oferujemy

  • umowę o pracę stałą
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna i.in.)
  • dodatkowe ścieżki rozwoju jako m.ni. Key User, Trener Wewnętrzny, Audytor
  • możliwość uczestniczenia w dodatkowych inicjatywach, m.in. współtworzenie tematycznego bloga
  • bogaty pakiet szkoleń (wstępnych i rozwojowych)
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • jasno określone cele w ramach uporządkowanej struktury

zadania

  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż usług rekrutacyjnych
  • badanie potrzeb, doradztwo, budowanie relacji z potencjalnymi klientami
  • samodzielna rekrutacja na stanowiska średniego i wyższego szczebla (end-to-end)
  • aktywne poszukiwanie kandydatów
  • współpraca z międzynarodowymi firmami
  • współpraca w zespole
  • analiza i stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów i kandydatów

oczekujemy

  • motywacji do rozwoju na stanowisku związanym z rekrutacją oraz pozyskiwaniem nowych klientów
  • doświadczenia w pracy jako konsultant w firmie doradztwa personalnego lub jako handlowiec usług HR - będzie dodatkowym atutem
  • min. komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • otwartości, humoru i samodzielności