konsultant (ekspert z obszaru finance), wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna zembik+48 667800881
numer referencyjny
/113/11/2020/AZ - 66512

opis stanowiska

W związku z rozwojem usług rekrutacji specjalistycznych Randstad Professionals, poszukujemy osoby która dołączy do naszego zespołu Randstad Professionals we Wrocławiu

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego- u nas to Ty decydujesz
  • narzędzia ułatwiające pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji)
  • profesjonalne szkolenia z obszaru sprzedaży i rekrutacji
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w miłej atmosferze

zadania

  • aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych dotyczących stanowisk specjalistycznych i menedżerskich w obszarze Finance
  • odpowiedzialność za proces rekrutacji i selekcji kandydatów oraz realizację pozyskanych i zleconych projektów
  • budowanie wizerunku eksperta wśród klientów i kandydatów
  • zarządzanie relacjami z klientami
  • raportowanie

oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu procesu sprzedaży i realizacji usług rekrutacyjnych
  • doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych w sektorze Finance
  • zaawansowana znajomość branży Finance
  • umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania relacji z klientami na poziomie menedżerskim
  • doskonale rozwinięte zdolności organizacyjne
  • wyższe wykształcenie
  • dobra znajomość języka angielskiego