koordynator projektów rekrutacyjnych ssc/bpo, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/464/07/2020/AR - 65044

opis stanowiska

Lubisz pracować z klientem a równocześnie potrafisz efektywnie koordynować pracę grupy rekruterów? Porozmawiajmy o roli koordynatora w zespole specjalizującym się w rekrutacjach dla sektora ssc/bpo.

oferujemy

  • umowa o pracę (bez okresu próbnego)
  • szkolenia wewnętrzne
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • elastyczny czas pracy (zaczynasz między 8-9)
  • możliwość częściowej pracy z domu
  • współpracę z kluczowymi klientami z branży ssc
  • opieka medyczna oraz karta sportowa

zadania

  • opieka nad klientami i bieżący z nimi kontakt
  • rozwijanie pozytywnych relacji z klientami
  • koordynacja grupy projektowej rekrutującej dla danego klienta
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych dla klientów z sektora ssc/bpo
  • prowadzenie regularnych up-date calls z klientem
  • raportowanie

oczekujemy

  • min. 3 lata doświadczenia jako rekruter/starszy rekruter
  • doświadczenia w rekrutacjach z obszaru ssc/bpo
  • doświadczenia w koordynacji projektów wielowolumenowych (wakatów 20+)
  • mile widziane doświadczenie w budowaniu zespołów w start-upach lub nowych strukturach u klientów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę z klientem oraz kandydatem
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku przy wymagających klientach
  • umiejetności negocjacyjnych oraz asertywności
  • poczucia humoru