lider zespołu ds. zatrudniania cudzoziemców, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/403/10/2019/AR - 61147

opis stanowiska

Dołącz do zespołu Randstad Polska oraz zostań liderem zespołu odpowiedzialnego za legalizację zatrudnienia cudzoziemców, którzy następnie rozpoczynają pracę u naszych klientów.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • pracę w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku
  • benefity pozapłacowe (szkolenia, platforma benefitowa, dofinansowanie do nauki i inne)
  • dogodną lokalizację biura - okolice dworca zachodniego

zadania

  • prowadzenie procesu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w związku z zatrudnieniami na rzecz klientów Randstad
  • procesowanie oraz koordynacja przepływu dokumentów
  • koordynowanie pracy zespołu
  • współpraca z Urzędami (wysyłanie dokumentów online jak i wizyty osobiste)
  • dbałość o sprawną komunikację w zespole i innymi działami
  • uczestniczenie w rekrutacji członków zespołu

oczekujemy

  • doświadczenia i wiedzy w obszarze zatrudniania cudzoziemców
  • doświadczenia w koordynacji projektów i/lub zarządzaniu zespołem
  • mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu usprawnień i zmian
  • energiczność
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z różnymi działami
  • otwartość na sporadyczne wyjazdy do innych miast
  • znajomość MS Office