młodszy specjalista ds. płac, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/11/05/2021/AR - 69898

opis stanowiska

Szukasz możliwości pracy w dużej firmie, gdzie zdobędziesz doświadczenie w zakresie płac? Dołącz do zespołu Centralnego Działu Rozliczeń w Randstad!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę bez okresu próbnego
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • szkolenia wewnętrzne
  • pracę w równoważnym systemie czasu pracy
  • możliwość nauki od doświadczonych specjalistów

zadania

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników na umowie o pracę tymczasowych oraz przekazanie danych do realizacji przelewów
  • wystawianie faktur oraz sporządzanie specyfikacji do faktur
  • księgowanie list płac
  • obsługa Klienta wewnętrznego i zewnętrznego w zakresie płacowym

oczekujemy

  • motywacji do rozwoju na takim stanowisku
  • ukończonego kursu kadrowo-płacowego bądź pierwszego doświadczenia zawodowego w zakresie naliczania płac
  • wiedzy merytorycznej
  • dostępności do pracy w równoważnym systemie czasu pracy (czasem także w weekendy)
  • dobrej znajomości programu Excel