praktykant w branży hr, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
przerywany

kontakt w randstad

piotr lewandowski+48 669 299 609
numer referencyjny
/81/06/2019/BN - 58844

opis stanowiska

Z pasją planujesz swoją przyszłość zawodową w branży HR? Chcesz poznać kulisy pracy w największej agencji pracy tymczasowej w Polsce? Zapraszamy Cię na bezpłatne praktyki do Randstad!

oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia,
  • indywidualnie dostosowane godziny praktyk,
  • pełne wsparcie na każdym etapie wykonywanych obowiązków,
  • przyjazną atmosferę
  • po zakończeniu praktyk wystawiamy referencje :)

zadania

  • będziesz na bieżąco nas wspierać w zakresie rekrutacji i doboru kandydatów na pracowników tymczasowych, prowadzeniu akt osobowych, zatrudnianiu i wprowadzaniu do pracy pracowników tymczasowych

oczekujemy

  • zainteresowania tematyką HR,
  • dyspozycyjności minimum 20 h w tygodniu,
  • umiejętności w nawiązywaniu pozytywnych relacji z ludźmi,
  • dobrej organizacji czasu pracy i wychodzenia z inicjatywą,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki.

Zgłoś się już dziś i zdobądź doświadczenie w HR!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praktyki" na numer 669 299 609 - oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :)