praktykant/ka w dziale hr, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
kontrakt
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra niedźwiedź-kostecka+48 607203633
numer referencyjny
/218/04/2021/AN - 69441

opis stanowiska

jesteś studentem lub absolwentem kierunków: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia lub pokrewne? chciałbyś poznać pracę rekrutera od podszewki w jednej z największych agencji pracy na świecie? lubisz kontakt z drugim człowiekiem i czujesz, że ludzie nigdy nie przestaną Cię zaskakiwać? dołącz do lubelskiego zespołu Randstad na okres 3 miesięcznych bezpłatnych praktyk!

oferujemy

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w obszarze "miękkiego HR" i zapoznania się z podstawami pracy tymczasowej
  • aktywny udział w realizowanych projektach - wpływ na proces rekrutacji i opieki pracowników od A do Z
  • elastyczny czas praktyk - grafik ustalamy z opiekunem praktyk w wymiarze poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00
  • praca na nowoczesnych narzędziach i systemach rekrutacyjnych
  • współpracę z fantastycznym zespołem - traktujemy Cię partnersko, a kawę parzysz jedynie dla siebie
  • kawę i herbatę w biurze bez ograniczeń - zabierz tylko swój kubek, służbowy laptop oraz telefon zapewniany przez Randstad

zadania

  • udział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (z możliwością samodzielnej realizacji projektów),
  • selekcja otrzymywanych aplikacji oraz kontakt z Kandydatami
  • czynny udział w spotkaniach rekrutacyjnych na stanowiska niższego oraz średniego szczebla
  • aktualizowanie bazy danych Kandydatów
  • wsparcie w podstawowej opiece kadrowo-administracyjnej
  • obowiązki administracyjne - archiwizacja, tworzenie teczek osobowych, kwestionariuszy, ewidencji, etc.

oczekujemy

  • zainteresowania tematyką HR
  • komunikatywności i umiejętności organizacji własnej pracy
  • dyspozycyjności minimum 20 godzin w tygodniu
  • pasji, motywacji i zaangażowania