praktykant/ka, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja kurek+48 663541651
numer referencyjny
/660/04/2021/PK - 69859

opis stanowiska

Chciałbyś związać swoją przyszłość zawodową z branżą HR? Chcesz poznać kulisy pracy w największej agencji pracy tymczasowej w Polsce? Zapraszamy Cię na BEZPŁATNE PRAKTYKI do Randstad!

oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia w obszarze HR
  • pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie wykonywanych obowiązków
  • super atmosferę
  • 3-miesięczne praktyki (czerwiec-sierpień)
  • po zakończeniu praktyk wystawiamy referencje

zadania

  • będziesz na bieżąco nas wspierać w zakresie rekrutacji i doboru kandydatów na pracowników tymczasowych, prowadzeniu akt osobowych, archiwizacji danych, onboardingu pracowników

oczekujemy

  • zainteresowania tematyką HR
  • dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu (z wyłączeniem weekendu) godziny do uzgodnienia
  • umiejętności w nawiązywaniu pozytywnych relacji z ludźmi
  • dobrej organizacji czasu pracy i wychodzenia z inicjatywą
  • zaangażowania w powierzone obowiązki

Zgłoś się już dziś i zdobądź doświadczenie w HR!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zadzwoń lub wyślij sms o treści "PRAKTYKI" na numer  663541651 - oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :)