praktyki administracyjno-biurowe, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
kontrakt
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stolarek+48 +663304300
numer referencyjny
/254/11/2020/AS - 66620

opis stanowiska

Jesteś osobą, która posiada trochę wolnego czasu? A może nie możesz znaleźć odpowiedniej pracy i potrzebujesz czegoś nowego w CV? Teraz możesz zdobyć nowe doświadczenie w międzynarodowej firmie. Poszukujemy stażysty na bezpłatne praktyki administracyjno-biurowe :).

oferujemy

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia, z nami poznasz tajniki HR
  • referencje po odbyciu praktyk, wszystko czego się nauczysz może zaowocować w nowym miejscu
  • przyjazne środowisko pracy, jesteśmy zgranym zespołem, który przekaże Ci niezbędną wiedzę i zapewni świetną atmosferę

zadania

  • wspieranie nas w codziennych obowiązkach
  • prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami i pracownikami
  • trochę papierkowej roboty

oczekujemy

  • zainteresowania branżą HR
  • chęci do nauki i zdobycia nowego doświadczenia