radca prawny, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Prawo
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/266/01/2019/AR - 56058

opis stanowiska

Dołącz do działu prawnego Randstad Polska i wspieraj wewnętrznych pracowników oraz zarząd firmy w bieżącej pracy, obecnie poszukujemy radcy prawnego.

oferujemy

  • pracę u lidera w branży agencji rekrutacyjnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt - w zależności od preferencji
  • świadczenia pozapłacowe
  • dobrą lokalizację biura

zadania

  • analiza i opiniowanie kontraktów handlowych z klientami i innych kwestii związanych z nawiązywaniem umów z klientami
  • bieżące konsultacje i porady prawne w zakresu prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych;
  • sporadycznie prowadzenie spraw sądowych
  • bieżące wsparcie dla pracowników innych linii biznesowych i pracowników działów wsparcia

oczekujemy

  • tytułu radcy prawnego lub adwokata
  • min 5 letniego doświadczenia zawodowego po aplikacji, preferowane w roli prawnika in – house
  • doświadczenia w prawie pracy i umowach handlowych
  • biegłej znajomość języka angielskiego
  • doświadczenia w pracy z kontraktorami handlowymi w języku angielskim
  • preferowana znajomość ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, o ochronie danych osobowych oraz ustawy o prawie autorskim
  • umiejętności pracy w zespole
  • nastawienie proklienckie
  • otwartość i elastyczność w działaniu