recruitment consultant (hr), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/246/09/2018/AR - 53886

opis stanowiska

Dołącz do Randstad Professionals w Warszawie! Rozwijaj się w obszarze specjalizacji HR.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + miesięczne premie uzależnione od wyników
  • biuro w dogodnej lokalizacji - przy dworcu zachodnim
  • pracę w systemie flex - brak sztywnych godzin pracy, możliwość pracy z domu 1 w tygodniu
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji oraz sprzedaży)
  • szkolenia wewnętrzne
  • opieka medyczna
  • pracę w międzynarodowej korporacji o uznanej marce wśród kandydatów i klientów
  • pracę w przyjaznym i inspirującym środowisku

zadania

  • realizacja rekrutacji w jednej ze specjalizacji : HR
  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych m.in. na stanowiska wyższe i seniorskie w obszarze HR
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • odbywanie spotkań biznesowych z klientami
  • raportowanie

oczekujemy

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji
  • doświadczenia w obszarze sprzedaży w agencji rekrutacyjnej lub silna motywacja do rozwoju w tym zakresie
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole