recruitment consultant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/297/07/2018/AR - 52789

opis stanowiska

Wiesz jak budować profesjonalne relacje z klientami? Interesuje Ciebie rozwój w kierunku rekrutacji specjalistycznej? W Randstad Professionals pracujemy w zespołach wyspecjalizowanych w rekrutacjach w obszarach: finanse, inżynieria, IT, ssc/bpo, sales&marketing.

Obecnie poszukujemy do Randstad Professionals konsultanta ds. sprzedaży i rekrutacji w specjalizacji finansowej

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + miesięczne premie uzależnione od wyników
  • biuro w dogodnej lokalizacji - przy dworcu zachodnim
  • pracę w systemie flex - brak sztywnych godzin pracy, możliwość pracy z domu
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji oraz sprzedaży)
  • szkolenia wewnętrzne
  • opieka medyczna
  • pracę w międzynarodowej korporacji o uznanej marce wśród kandydatów i klientów
  • pracę w przyjaznym i inspirującym środowisku

zadania

  • całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w konkretnej specjalizacji - finansowej
  • aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie
  • współpraca z międzynarodowymi firmami
  • badanie potrzeb, doradztwo, budowanie relacji z potencjalnymi klientami
  • rozwój biznesu, kontakt telefoniczny z klientami, spotkania biznesowe
  • współpraca w zespole

oczekujemy

  • motywacji do rozwoju na stanowisku związanym z rekrutacją oraz pozyskiwaniem nowych klientów
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji
  • umiejętności aktywnego pozyskiwania kandydatów
  • min. komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • otwartości, humoru i samodzielności