senior / it recruiter, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/449/08/2020/AR - 69709

opis stanowiska

Cześć! Jesteśmy dużym i zgranym zespołem rekruterów który nie może się doczekać, aż do niego dołączysz!

Jeśli szukasz miejsca gdzie będzie mieć dużo wyzwań i możliwość różnorodnej pracy, a przy tym towarzyszyć Ci będzie wparcie zespołu, przełożonego oraz dużo śmiechu, to nie wahaj się i aplikuj!

Obecnie do naszego zespołu IT Delivery w Randstad Professionals szukamy doświadczonego rekrutera! Dawaj znać, opowiemy Ci o sobie więcej :)

oferujemy

  • umowę o pracę (Stabilne zatrudnienie i dobra kondycja firmy to nasz atut!)
  • premie w systemie miesięcznym
  • opiekę buddiego który wdroży Ciebie do pracy
  • szkolenia (techniczne/systemowe oraz kompetencji miękkich)
  • elastyczny czas pracy (zaczynasz między 7:30 - 9:00)
  • obecnie mamy hybrydowy system pracy, ale home-office to u nas zawsze była norma!
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów podyplomowych
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • możliwość objęcia dodatkowych ról (buddy, key user, audytor itp.)
  • praca na nowoczesnych systemach usprawniających Twoją pracę
  • możliwość awansu pionowego i poziomego

zadania

  • koordynacja projektów dla jednego z naszych kluczowych klientów
  • bieżący kontakt z anglojęzycznym klientem
  • samodzielna realizacja rekrutacji stałych i kontraktowych
  • pośredniczenie miedzy klientem a pozostałymi rekruterami
  • aktywnie poszukiwanie kandydatów i budowanie talent pools w ramach branży IT
  • raportowanie

oczekujemy

  • doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów z obszaru IT
  • doświadczenia w pracy z klientem, koordynacji projektów
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • umiejętności samodzielnej oraz zespołowej pracy
  • zaangażowania w pracę