senior recruitment consultant, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/543/09/2020/DH - 65807

opis stanowiska

human forward. Dwa słowa, które mówią, w co wierzymy i co określa nasze wartości. Zobacz jak może wyglądać Twoja praca w Randstad!

Nie opowiemy Ci całej historii Randstad, za to pokażemy z czego jesteśmy dumni i co możemy Ci zaoferować. Chcemy, abyś każdego dnia czerpał satysfakcję z pracy.

oferujemy

  • na start - Buddy, który wprowadzi Cię w nasz świat i pomoże w poznaniu nas i nowych zadań
  • dodatkowo - profesjonalne wdrożenie, szkolenia doskonalące oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu
  • dofinansowanie do rozwoju Twoich zainteresowań
  • opiekę medyczną, kartę sportową, platformę benefitową
  • samodzielne stanowisko i przestrzeń do kreatywnego działania
  • możliwość udziału/inicjowania przedsięwzięć firmowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej

zadania

Konsultant w Randstad odpowiada za rekrutację oraz aktywną sprzedaż usług wśród dużych firm oraz średnich i małych przedsiębiorstw. Buduje, utrzymuje i rozwija długotrwałe relacje z klientami oraz kandydatami. Rozwija wiedzę, aby stać się ekspertem na rynku, buduje również markę własną poprzez udział w wydarzeniach branżowych.

Konsultant może również zaangażować się w projekty wewnętrzne - wówczas zadania zależą od charakteru projektu, w którym uczestniczy :-)

oczekujemy

że tak, jak my:

  • lubisz spotykać się z ludźmi, a nawiązywanie nowych znajomości daje Ci prawdziwą satysfakcję
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i nawiązywaniu kontaktów biznesowych z klientami (B2B)
  • posiadasz doświadczenie w rekrutacji
  • charakteryzuje Cię otwartość, komunikatywność i energia w działaniu
  • doskonale czujesz się w dynamicznym otoczeniu i wolisz, kiedy dużo się dzieje
  • posiadasz prawo jazdy
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. komunikatywnym
  • chcesz pracować z inspirującymi ludźmi i uczyć się od najlepszych w branży HR