specjalista ds. kadr i płac, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena świstak+48 504143979
numer referencyjny
/14/11/2019/MŚ - 61290

opis stanowiska

Dołącz do zespołu Randstad Payroll Solutions, pracuj ze świetnym zespołem i rozwijaj się w dynamicznym środowisku i obszarze kadr i płac na miejscu u naszego Klienta.

oferujemy

  • możliwość rozwoju w znanej i ugruntowanej firmie na rynku u naszego klienta (firmy międzynarodowej)
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów karta medyczna, sportowa, ubezpieczanie na życie
  • wsparcie merytoryczne przełożonego i ekspertów Randstad
  • możliwość udziału w szkoleniach wprowadzających i w rozwojowych szkoleniach merytorycznych

zadania

  • zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej i płacowej pracowników,
  • prowadzenie akt osobowych, dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie ewidencji i rozliczeń czasu pracy, urlopów oraz zwolnień lekarskich
  • współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie naliczania płac
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu dla pracowników
  • wsparcie działu kadr w bieżących zadaniach
  • praca na systemie TETA
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowe w obszarze kadr min. 2-3 lata
  • mile widziane doświadczenie w płacach
  • bardzo dobra znajomość zagadnień prawa pracy
  • mile widziana znajomość systemu TETA
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • skrupulatność, otwartość na nowe zadania
  • dobra organizacja czasu pracy