specjalista ds. komunikacji wewnętrznej i csr, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/598/04/2021/AR - 69803

opis stanowiska

Szukasz pracy w marketingu i chcesz zdobyć nowe ciekawe doświadczenia? Dołącz do zespołu Randstad Polska i bądź współodpowiedzialny za komunikację wewnętrzną i CSR!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bez okresu próbnego)
  • aktualnie pracę w pełni zdalną, a docelowo możliwość pracy z domu 2 dni w tygodniu
  • możliwość rozwoju na odpowiedzialnym stanowisku w firmie będącej liderem swojej branży
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • premie co 6 miesięcy
  • świadczenia pozapłacowe (system kafeteryjny – samodzielnie wybierasz benefity z dostępnego szerokiego zestawu)
  • możliwość szkoleń stacjonarnych oraz online
  • praca w zgranym, kreatywnym zespole
  • praca w międzynarodowym środowisku

zadania

  • realizowanie działań w zakresie komunikacji wewnętrznej w firmie w ramach holdingowych standardów
  • codzienna współpraca z zespołami HR, księgowości, zakupów, prawnym i RODO, Idea box oraz z liniami biznesowymi
  • współpraca z zespołem w ramach innych projektów działu marketingu (promocja bloga, baza wiedzy itp)
  • przekazywanie wiedzy pracownikom o działaniach i inicjatywach prowadzonych na zewnątrz firmy
  • publikacja informacji na wewnętrznej platformie społecznościowej
  • komunikacja inicjatyw holdingowych
  • współpraca z grafikiem zewnętrznym
  • zarządzanie swoim budżetem

Poza komunikacją wewnętrzną będziesz odpowiedzialny/a za działania CSR, czyli:

  • opieka nad projektem warsztatów na uczelni i rekrutacja wolontariuszy wśród konsultantów
  • dzień wolny na wolontariat – inspirowanie i szukanie inicjatyw, w które mogą włączać się pracownicy
  • wsparcie międzynarodowych działań wolontariackich - VSO
  • udział w szkoleniu wprowadzającym raz w miesiącu i prowadzenie części komunikacyjnej (oraz bieżąca aktualizacja materiałów, mailing do uczestników) .

oczekujemy

  • doświadczenia w komunikacji wewnętrznej w firmie o rozbudowanej strukturze
  • doświadczenia w przygotowywaniu planu komunikacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • umiejętności efektywnej dobrej komunikacji
  • samodzielności i otwartości
  • nastawienia na wsparcie i współpracę
  • pozytywnej energii i uśmiechu