specjalista ds. płac, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/217/11/2018/AR - 55084

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obszarze kadr i płac i określasz siebie jako samodzielnego doświadczonego pracownika, ale szukasz czegoś nowego?

Dołącz do zespołu Randstad Payroll Solutions.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość bycia specjalistą w danym obszarze a jednocześnie pracy zespołowej
  • świadczenia pozapłacowe
  • dobra lokalizacja biura

zadania

  • odpowiedzialność za naliczanie wynagrodzeń dla bardzo dużej grupy pracowników
  • sporządzanie list płac, deklaracji ZUS i raportów kadrowo-płacowych
  • rozliczanie i naliczanie wynagrodzeń na podstawie umów cywilnoprawnych oraz umów o pracę
  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień i innych absencji, naliczanie zasiłków
  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
  • raportowanie i bieżąca komunikacja zgodnie z wymogami Klientów oraz przełożonych

oczekujemy

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie naliczania i rozliczania wynagrodzeń
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy, zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • doświadczenie w dużej firmie lub przy obsłudze dużej firmy w zakresie kadr i płac mile widziane
  • dobra znajomość programu excela
  • zdolność do harmonijnej pracy w zespole i w warunkach stresowych oraz bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • nastawienie na klienta zewnętrznego i wewnętrznego
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność