specjalista ds. rekrutacji it, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/45/07/2019/AR - 59316

opis stanowiska

Dołącz do zespołu Randstad Professionals i poszukuj najlepszych specjalistów z rynku IT dla naszych klientów.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę, bez okresu próbnego
  • opiekę medyczną, kartę sportową
  • jasny system premiowy umożliwiający osiąganie premii co miesiąc
  • szkolenia wprowadzające, doszkalające ( akademia rekrutacji, akademia sprzedaży, Sandler, kompetencje miękkie)
  • możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach ogólnofirmowych
  • możliwość udziału w różnych projektach ogólnofirmowych, konkursach
  • dofinansowanie do nauki ( studia podyplomowe, nauka języka)
  • szansę na objęcia dodatkowych ról takich tak: buddy, audytor wewnętrzny, key user, trener.

zadania

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska z branży IT
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • praca na systemie ATS oraz CRM
  • opieka nad klientami oraz kandydatami

oczekujemy

  • min. 6 miesięcy doświadczenia w obszarze rekrutacji na stanowiska IT
  • dobra znajomość jezyka angielskiego
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku