specjalista ds. rekrutacji pracowników z ukrainy, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/279/08/2018/ML - 53314

opis stanowiska

Dołącz do naszej organizacji i działu CBS, który odpowiada za kompleksowe procesy rekrutacji i legalizacji zatrudnienia osób ze Wschodu!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) ​
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • codziennie nowe wyzwania
  • współpracę z zespołem profesjonalistów
  • pakiet benefitów pozapłacowych

zadania

  • pozyskiwanie i rekrutacja pracowników ze Wschodu
  • bieżąca komunikacja oraz współpraca z Urzędami Wojewódzkimi oraz Urzędami pracy – nawiązywanie relacji
  • współpraca działem rekrutacji Cudzoziemców, specjalistami ds. zakwaterowania oraz zespołem konsultantów bezpośrednio obsługujących klientów Randstad w obszarze pracy tymczasowej

oczekujemy

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji
  • znajomość procesu/zagadnień związanych z legalizacją pracy Cudzoziemców w Polsce – mile widziane
  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego i swobodna komunikacja w języku polskim
  • doświadczenie we współpracy z Urzędami – mile widziane
  • nastawienie na realizację celów
  • komunikatywność i otwartość
  • znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego w stopniu biegłym
  • inicjatywa, proaktywność, samodzielność w działaniu
  • znajomość i doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office (Word, Excel)