specjalista ds. rekrutacji ssc/bpo, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/280/08/2020/AR - 65099

opis stanowiska

Lubisz realizować różnorodne rekrutacje i pracować w dynamicznym środowisku? Dołącz do naszego zespołu ssc/bpo w Randstad Professionals!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • premie w systemie miesięcznym
  • szkolenia
  • elastyczny czas pracy ( zaczynasz między 8-9)
  • możliwość częściowej pracy z domu
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • opieka medyczna oraz karta sportowa

zadania

  • samodzielna realizacja rekrutacji na różnorodne stanowiska dla klientów z sektora ssc/bpo
  • aktywne poszukiwanie kandydatów oraz budowania talent pools
  • współpraca w ramach zespołu
  • bieżąca praca na systemie ATS oraz CRM
  • raportowanie

oczekujemy

  • doświadczenia w realizacji rekrutacji dla klientów z sektora ssc/bpo - warunek konieczny
  • umiejętność pozyskiwania biernych kandydatów z rynku
  • umiejętności pracy w dynamicznym środowisku wymagającym elastyczności
  • otwartości na udział w projektach on-site u klientów
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego