specjalista ds. rekrutacji, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żaneta musiał-ziółkowska+48 693503233
numer referencyjny
/455/08/2020/ŻM - 65249

opis stanowiska

Jesteś osobą otwartą na innych i dobrze zorganizowaną?

Masz doświadczenie w rekrutacjach i samodzielnie podejmujesz decyzje?

Lubisz pracę z klientem i nie brakuje Ci zaangażowania?

Dołącz do nas!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie u lidera rekrutacyjnego na rynku polskim i światowym
  • przynależność do rozbudowanej, międzynarodowej struktury, oferującej szerokie perspektywy rozwoju kompetencji zawodowych
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • samochód służbowy
  • świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport, możliwość dofinansowania nauki języków obcych)
  • narzędzia pomagające w efektywnej pracy
  • profesjonalny program szkoleniowy
  • współpracę z zespołem energicznych i pozytywnych ludzi, którzy na co dzień wspierają się we wszystkich zadaniach
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach rekrutacyjnych

zadania

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • budowanie długofalowej relacji z klientem i pracownikami
  • obsługa pracowników tymczasowych i kodeksowych
  • prowadzenie akt osobowych
  • łączenie interesów kandydatów i klienta
  • korzystanie z nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych i systemów, służących do zarządzania projektami rekrutacyjnymi
  • aktywne budowanie wizerunku Randstad na rynku pracy

oczekujemy

  • doświadczenie w rekrutacjach, najlepiej pracowników blue collar
  • doświadczenie w administracji personalnej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • skrupulatność i dokładność
  • proaktywność w działaniach
  • prawo jazdy kat. B