specjalista ds. rekrutacji, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/280/08/2020/AR - 65099

opis stanowiska

Cześć!

Jesteśmy zgranym zespołem, który liczy kilkunastu rekruterów. W związku z dużą ilością realizowanych projektów i rozbudową struktur poszukujemy nowej osoby. Chcemy zebyś został/a z nami na dłużej :).

Jeśli lubisz realizować różnorodne rekrutacje, chcesz pracować dla znanych organizacji i być częścią holenderskiej kultury pracy - zapraszamy do nas! Zobacz co robimy i co możemy Ci zaproponować.

oferujemy

  • umowę o pracę (czy wiesz, że jako wewnętrzny pracodawca nie zwolniliśmy naszych pracowników z powodu pandemii? Stabilne zatrudnienie i dobra kondycja firmy to nasz atut!)
  • premie w systemie miesięcznym
  • szkolenia (techniczne/systemowe oraz kompetencji miękkich)
  • elastyczny czas pracy (zaczynasz między 7:30 - 9:00)
  • możliwość częściowej pracy z domu (pracujemy więcej niż 1 dzień zdalnie, home office to u nas standard)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • możliwość objęcia dodatkowych ról (buddy, key user, audytor itp.)
  • praca na nowoczesnych systemach usprawniających Twoją pracę
  • możliwość awansu pionowego i poziomego

zadania

  • realizacja rekrutacji na różnorodne stanowiska dla klientów z sektora ssc/bpo (finanse, księgowość, zakupy, obsługa klienta, HR, bankowość i inne)
  • aktywne poszukiwanie kandydatów oraz budowania talent pools
  • praca w zespole w ramach projektów wolumenowych na stanowiska specjalistyczne (Klient stawia nowe struktury i potrzebuje np. 50 osób do działu księgowości? Super, kompletujemy zespół i działamy!)
  • bieżąca praca na systemie ATS oraz CRM
  • raportowanie

oczekujemy

  • min 1 rok doświadczenia w realizacji projektów z różnych obszarów
  • umiejętności pozyskiwania kandydatów z rynku i głowy pełnej pomysłów
  • umiejętności pracy w dynamicznym środowisku wymagającym elastyczności
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • chęci do działania i nauki