specjalista ds. rozwoju aplikacji biznesowych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

dominika kwaśna+48 785620002
numer referencyjny
/239/10/2018/DK - 54413

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, w której pracują wspaniali ludzie, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. rozwoju aplikacji biznesowych.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń
  • przyjazna i wspierająca atmosfera pracy

zadania

  • rozwój i utrzymanie aplikacji (devops)
  • zbieranie i analiza potrzeb/wymagań użytkowników
  • przygotowywanie analiz/specyfikacji
  • stała współpraca z interesariuszami/biznesem/kluczowymi użytkownikami
  • współpraca z dostawcami/developerami w zakresie rozwoju i utrzymania aplikacji
  • testowanie/wspieranie testów oprogramowania
  • konfiguracja/zlecanie realizacji infrastruktury
  • rozwiązywanie problemów użytkowników jako 2/3 linia

oczekujemy

  • wykształcenia średniego(w trakcie studiów). Kierunki: informatyczne, techniczne, teleinformatyczne, informatyka w zarządzaniu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie A2
  • minimum rocznego doświadczenia w roli analityka systemowego/analityka biznesowego/wdrożeniowca/wsparcia helpdesk
  • doświadczenia w dużych projektach informatycznych
  • znajomości CRM Dynamics
  • znajomości relacyjnych baz danych
  • znajomości środowisk Windows/Linux
  • podstawowej znajomości języków programowania
  • analitycznego myślenia
  • asertywności

mile widziane

  • umiejętność zbierania, weryfikowania i dokumentowania wymagań
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość rozwiązań mobilnych
  • znajomość JIRA/Confluence, EA
  • znajomość zwinnych metodyk rozwoju oprogramowania
  • doświadczenie z AWS/Citrix
  • znajomość UX
  • doświadczenie w projektach realizowanych zwinnymi metodykami
  • doświadczenie w modelowaniu procesów (UML)
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania: pisanie scenariuszy testowcyh/wsparcie testów
  • doświadczenie w zarządzaniu dostawcą (delivery)