specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/664/10/2018/AK - 54797

opis stanowiska

Masz smykałkę do sprzedaży? Chcesz się rozwijać w obszarze HR?

W związku z rozwojem linii Randstad Professionals w Gorzowie Wlkp., poszukujemy nowej osoby do naszego teamu.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne wynagrodzenie podstawowe + miesięczny system premiowania
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, platformę kafeteryjną
  • indywidualną ścieżkę rozwoju
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Gorzowa Wlkp.
  • niezbędna narzędzia: laptop, telefon
  • rozbudowany pakiet szkoleń pogłębiający wiedzę z zakresu HR i sprzedaży
  • pracę w zgranym zespole z fajnym szefem na czele :)

zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów z woj. lubuskiego
  • rozwijanie biznesu u stałych klientów
  • kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla  (rekrutacje stałe)
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów przy wykorzystaniu narzędzi rekrutacyjnych
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

oczekujemy

  • min. 2-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym, kompleksowym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości aktualnych trendów w branży HR