specjalista ds. sprzedaży usług hr, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/383/04/2021/MB - 69592

opis stanowiska

Praca z klientem daje Ci satysfakcję? Lubisz wymieniać doświadczenia i dzielić się wiedzą rynkową? Masz doświadczenie w sprzedaży usług?

Praca w naszym zespole w Lublinie czeka na energicznych i samodzielnych handlowców! Udowodnij światu, że kompetencje miękkie to twarda podstawa zawodowego sukcesu!

oferujemy

  • pracę u lidera w branży HR
  • wynagrodzenie 2-składnikowe (podstawa + premie kwartalne)
  • pracę w godzinach 8:00 a 16:00
  • stabilne zatrudnienie - pełny etat i umowę o pracę
  • zawsze wolne weekendy!
  • telefon, laptop, samochód służbowy dostępny do realizacji działań sprzedażowych i inne niezbędne narzędzia pracy
  • liczne benefity: (m.in. darmowe aplikacje: multisport, ebooki, nauka języka angielskiego w apce)
  • rozwój Twoich kompetencji (szkolenia do roli trenera sprzedażowego, szkolenia e-learningowe, ciekawe casy z rynku)
  • poznaj Randstad i dowiedz się, jak wyglądała zawodowa droga naszych kolegów i koleżanek: https://www.randstad.pl/kariera-w-randstad/pracuj-w-randstad/

zadania

  • Aktywna sprzedaż usług HR - sukcesywne powiększanie portfolio Klientów
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Codzienny kontakt z potencjalnymi klientami - telefoniczne działania inicjujące (cold calls + cold visits)
  • Samodzielne, bezpośrednie lub on-line spotkania biznesowe
  • Dopasowanie oferty handlowej, warunków i umów do aktualnych potrzeb potencjalnych Klientów
  • Rozwijanie komunikacji i Twojej marki osobistej w Social Media
  • Korzystanie z nowych technologii do wyszukiwania Klientów

oczekujemy

  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klienta
  • Pasji do działań sprzedażowych oraz głodu sukcesu
  • Ciekawości rynku i wykorzystywania potencjału rynku przy wykorzystaniu Twojego potencjału!
  • Dzielenia się z zespołem Twoją dobrą energią
  • Samodzielności i pozytywnego nastawienia do nowych wyzwań
  • Dostępności do pracy w pełnym etacie
  • Prawa jazdy kat. B ( samochód służbowy)