specjalista ds. sprzedaży usług hr, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata baranowska+48 607704801
numer referencyjny
/601/03/2021/MB - 69063

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży telefonicznej? Szukasz pracy w firmie, która liczy się na rynku i która da Ci stabilne zatrudnienie?

Idealnie trafiłeś/aś!

Nasz zespół w Poznaniu poszukuje Specjalisty/ki ds. sprzedaży.

Dołącz do naszego zespołu!

oferujemy

  • pracę u lidera w branży HR
  • wynagrodzenie 2-składnikowe (podstawa + premie kwartalne)
  • pracę w godzinach 9:00 a 17:00
  • stabilne zatrudnienie - pełny etat i umowę o pracę na rok a następnie na czas nieokreślony
  • zawsze wolne weekendy!
  • telefon, laptop, samochód służbowy dostępny do realizacji działań sprzedażowych i inne niezbędne narzędzia pracy
  • liczne benefity: (m.in. darmowe aplikacje: multisport, ebooki, nauka języka angielskiego w apce)
  • rozwój Twoich kompetencji (szkolenia do roli trenera sprzedażowego, szkolenia e-learningowe, ciekawe casy z rynku)
  • poznaj Randstad i dowiedz się, jak wyglądała zawodowa droga naszych kolegów i koleżanek: https://www.randstad.pl/kariera-w-randstad/pracuj-w-randstad/

zadania

  • aktywna sprzedaż usług HR - sukcesywne powiększanie portfolio Klientów
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • codzienny kontakt z potencjalnymi klientami - telefoniczne działania inicjujące
  • samodzielne, bezpośrednie lub on-line spotkania biznesowe
  • dopasowanie oferty handlowej, warunków i umów do aktualnych potrzeb potencjalnych Klientów
  • rozwijanie komunikacji i Twojej marki osobistej w Social Media
  • korzystanie z nowych technologii do wyszukiwania Klientów

oczekujemy

  • pierwszego doświadczenia w sprzedaży
  • ciekawości rynku i wykorzystywania potencjału rynku przy wykorzystaniu Twojego potencjału
  • dzielenia się z zespołem Twoją dobrą energią
  • nastawienia skupionego na realizacji założonych celów
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym