specjalista ds. sprzedaży, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,500 - 4,500 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beata krusicka+48 601405193
numer referencyjny
/275/09/2020/BK - 65559

opis stanowiska

Chcesz pracować w miejscu, gdzie będziesz mieć szansę na wykazanie się inicjatywą? W Randstad szukamy osoby, która ma ambicje i chce rozwijać rynek w branży HR.

oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy umożliwiające wykorzystanie potencjału sprzedażowego
  • praca w dogodnych godzinach od poniedziałku do piątku
  • mieszany system pracy - stacjonarny/home office
  • wynagrodzenie 2-składnikowe (podstawa plus premia uzależniona od Twojej efektywności)
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i warsztaty
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego od pierwszego dnia pracy
  • świadczenia pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)

zadania

  • tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży (sprzedaż usług z zakresu rekrutacji stałych i tymczasowych na podległym regionie, analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedażowych)
  • opieka nad pozyskanymi klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • sporządzanie raportów, analiz oraz prezentacja wyników na spotkaniach

oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży (branża nie ma znaczenia)
  • swobody w nawiązywaniu nowych relacji oraz otwartego nastawienia i kultury osobistej
  • nieograniczonych pokładów energii i determinacji w dążeniu do celu
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym