specjalista ds. sprzedaży, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela jakubiak+48 697240229
numer referencyjny
/303/09/2020/IJ - 65583

opis stanowiska

Chciałbyś rozwijać się w sprzedaży?

Jesteś zmotywowany do osiągnięcia założonych celów?

Miej realny wpływ na rozwój firmy i dołącz do naszego zespołu!

oferujemy

  • umowę o pracę – długofalowa współpraca;
  • wynagrodzenie 2-składnikowe (podstawa plus premia uzależniona od Twojej efektywności);
  • atrakcyjny pakiet benefitów;
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i warsztaty;
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego od pierwszego dnia pracy;
  • możliwość rozwoju i nauki w doświadczonym zespole sprzedażowym.

zadania

  • walidacja potencjału rynku;
  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami;
  • tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży (sprzedaż usług z zakresu rekrutacji stałych i tymczasowych na podległym regionie, analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedażowych);
  • utrzymywanie relacji biznesowych;
  • dopasowanie oferty do aktualnych potrzeb potencjalnych klientów.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w call center lub sprzedaży;
  • czynnego prawo jazdy kat. B;
  • swobody w nawiązywaniu nowych relacji;
  • nieograniczonych pokładów energii i determinacji w dążeniu do celu.