starszy specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/513/10/2018/ML - 54670

opis stanowiska

Dołącz do świetnego zespołu Randstad Professionals i łącz kompetencje sprzedażowo-rekrutacyjne. Jako specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży będziesz mieć możliwość rozwoju podboju rynku wrocławskiego i realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie,)
  • możliwości poszerzenia Twoich kompetencji w zarządzaniu projektami
  • świadczenia pozapłacowe (opiekę medyczną, kartę sportowo-rekreacyjną)
  • profesjonalne szkolenia z wybranych obszarów
  • współpracę z zespołem otwartych i pozytywnych ludzi
  • jasną ścieżkę kariery zawodowej

zadania

  • planowanie sprzedażowe i budowanie relacji z klientami oraz kandydatami
  • prowadzenie negocjacji i spotkań z klientami
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska średniego i wyższego szczebla, realizacja zamówień stałych
  • pozyskiwanie kandydatów różnymi metodami, w tym direct search
  • uczestnictwo w targach pracy i eventach branżowych w celu nawiązywania nowych kontaktów
  • rejestrowanie w bazie danych wszelkich niezbędnych informacji o kliencie oraz kandydatach
  • realizacja strategii biznesowych i dbanie o dobry wizerunek firmy

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego, 1-2 lata w obszarze sprzedaży (mile widziane usługi rekrutacyjne) oraz w rekrutacji
  • mile widziane osoby z doświadczeniem z agencji rekrutacyjnych
  • wykształcenia wyższe kierunkowe
  • nastawienie proklienckie, umiejętność budowania relacji
  • znajomości języka angielskiego - swobodny poziom komunikacji!
  • wiedzy zakresu rekrutacji i selekcji kandydatów
  • dobrej znajomości rynku pracy
  • dobrego planowania i organizacji pracy
  • elastyczność, zaangażowanie i otwartość na codzienne wyzwania
  • zorientowanie na realizację celu