starszy specjalista ds. rekrutacji ssc/bpo, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/17/12/2019/AR - 61711

opis stanowiska

Masz doświadczenie w rekrutacji dla klientów z sektora SSC/BPO? Lubisz różnorodność swoich projektów i dynamiczną pracę? Dołącz do zespołu Randstad odpowiedzialnego za współpracę z międzynarodowymi klientami i rekrutację językowe.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( bez okresu próbnego)
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość rozwoju w kierunku starszego specjalisty / koordynatora
  • możliwość uczestniczenia w projektach on-site będąc dedykowanym do konkretnego klienta
  • miesięczny system premiowy
  • możliwość pracy z domu raz tygodniu
  • benefity pozapłacowe

zadania

  • odpowiedzialność za procesy rekrutacyjne na różnorodne stanowiska do działów takich jak: księgowość, zakupy, administracja, obsługa klienta, hr, logistyka.
  • praca w zespole oraz bieżąca wymiana informacji na temat kandydatów i projektów
  • weryfikacja języka angielskiego oraz przygotowanie raportów o kandydatach w języku angielskim
  • kontakt z klientem w przypadku bycia koordynatorem projektu

oczekujemy

  • doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze rekrutacji do sektora ssc/bpo
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • mile widziane doświadczenie pracy z klientem przy realizacji procesów rekrutacyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność i otwartość na podejmowanie nowych wyzwań
  • poczucie humoru:)