starszy specjalista ds. rozwoju aplikacji biznesowych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika kwaśna+48 785620002
numer referencyjny
/239/10/2018/DK - 54413

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, w której pracują wspaniali ludzie, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. rozwoju aplikacji biznesowych.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń,
  • praca w zgranym zespole specjalistów.

zadania

  • rozwój i utrzymanie aplikacji
  • zbieranie i analiza potrzeb/wymagań użytkowników
  • przygotowywanie analiz/specyfikacji
  • stała współpraca z biznesem/kluczowymi użytkownikami
  • przekładanie potrzeb biznesu na język techniczny
  • współpraca z dostawcami/developerami w zakresie rozwoju i utrzymania aplikacji
  • testowanie/wspieranie testów oprogramowania

oczekujemy

  • doświadczenia ( 2 - 3 lata) w roli analityka systemowego/analityka biznesowego/wdrożeniowca lub na podobnym stanowisku,
  • znajomości CRM Dynamics (2013),
  • doświadczenia we wdrożeniach projektów informatycznych,
  • znajomości relacyjnych baz danych (zapytania SQL),
  • znajomości środowisk Windows/Linux,
  • podstawowej znajomości języków programowania,
  • znajomości języka angielskiego,
  • analitycznego myślenia,
  • asertywności, kreatywności.

mile widziane

  • umiejętność zbierania, weryfikowania i dokumentowania wymagań,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • znajomość rozwiązań mobilnych,
  • znajomość JIRA/Confluence,
  • znajomość zwinnych metodyk rozwoju oprogramowania,
  • doświadczenie w projektach realizowanych zwinnymi metodykami,
  • doświadczenie w modelowaniu procesów (UML),
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania: pisanie scenariuszy testowcyh/wsparcie testów.