stażysta hr, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna porzak+48 501327937
numer referencyjny
/208/01/2021/KP - 67523

opis stanowiska

W związku z rozwojem usług rekrutacji specjalistycznych na stanowiska średniego i wyższego szczebla Randstad Professionals, poszukujemy osoby która dołączy do naszego zespołu Randstad w Lublinie na płatny 6-miesięcny staż.

oferujemy

  • 6-miesięczny płatny staż z miesięcznym systemem premiowym;
  • zdobycie doświadczenia w zakresie technik pozyskiwania kandydatów i prowadzenia procesów rekrutacyjnych dla prestiżowych Klientów w woj. lubelskim i podkarpackim;
  • możliwość nauki od najlepszych profesjonalistów w branży;
  • uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach;
  • otwarta i przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • po stażu- stałe zatrudnienie - szukamy osób, które chcą zostać z nami na dłużej

zadania

W trakcie trwania 6 miesięcznego, płatnego stażu, pokażemy Ci jak funkcjonuje Randstad Professionals w Polsce i na świecie, ale również pozwolimy Ci się sprawdzić w działaniach, takich jak:

  • pozyskiwanie najlepszych specjalistów z rynku;
  • redagowanie ogłoszeń;
  • przeprowadzanie selekcji aplikacji;
  • praca na największych i najlepszych platformach rekrutacyjnych;
  • kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami i klientem biznesowym;
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych wraz z konsultantem;
  • aktualizacja firmowej bazy danych;
  • bieżące wsparcie konsultantów.

oczekujemy

  • zainteresowania obszarem HR oraz chęci rozwijania się w obszarze rekrutacji i kontakcie z kandydatami;
  • doskonałych zdolności interpersonalnych;
  • elastyczności i dynamizmu w działaniu;
  • pro-aktywnej postawy;
  • umiejętności rozmowy w języku angielskim (min. B1)