ux designer, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

dominika kwaśna+48 785620002
numer referencyjny
/440/10/2018/DK - 54602

opis stanowiska

Randstad specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Do naszego zespołu poszukujemy User Experience Desinger'a.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń
  • przyjazna i wspierająca atmosfera pracy

zadania

  • współpraca z użytkownikami, właścicielami biznesowymi, IT i dostawcami
  • zbieranie wymagań, weryfikacja potrzeb i celów interesariuszy
  • prowadzenie warsztatów (product discovery, focus groups)
  • tworzenie koncepcji rozwiązań funkcjonalnych oraz UI (makiety, mock-upy, prototypy)
  • ocena i rekomendacje do istniejących rozwiązań w firmie

oczekujemy

  • min 3 lat doświadczenia na stanowisku UX, Interaction Designer'a
  • doświadczenia w tworzeniu rozwiązań na mobile/tablet, WWW
  • doświadczenia w przeprowadzaniu badań użytkowników
  • doświadczenia w prowadzeniu warsztatów: Product Discovery
  • znajomości Design Thinking
  • znajomość narzędzi wireframing